Atak nożownika w urzędzie gminy na Mazowszu. Rzucił się na wójt

Dramatyczne sceny rozegrały się w środę, 29 kwietnia, w budynku Urzędu Gminy w Starej Kornicy (woj. mazowieckie). 42-letni mężczyzna zaatakował nożem wójt gminy, Beatę Jerzman - informuje TVN24. Ranną kobietę zabrano do szpitala.

Atak nożownika w urzędzie gminyAtak nożownika w urzędzie gminy
Źródło zdjęć: © Getty Images | NurPhoto
Aneta Polak

Do ataku nożownika doszło około godz. 16.30, w Urzędzie Gminy w Starej Kornicy (woj. mazowieckie). Jak podaje TVN24, 42-letni mężczyzna zaatakował nożem wójta gminy Stara Kornica. Poszkodowaną jest Beata Jerzman.

"Nowy Kurier" informuje, że napastnik miał ugodzić kobietę w szyję i w nerki. 42-latka zatrzymano.

Mamy zatrzymanego sprawcę ataku. Jest to 42-letni mężczyzna. Zaatakował on w urzędzie panią wójt Beatę Jarzman - potwierdziła oficer prasowa policji w Łosicach aspirant Weronika Wujek, w rozmowie z TVN24.

- Poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala - dodała policjantka.

Według Interii życiu pani wójt nie zagraża niebezpieczeństwo.

Atak nożownika w urzędzie gminy

"Nowy Kurier" poinformował nieoficjalnie, że 42-letni mężczyzna ma być pracownikiem Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Napastnika, bezpośrednio po zdarzeniu, obezwładnić mieli pracownicy urzędu.

Wybrane dla Ciebie